sQUAD to coś więcej niż wynajem pojazdów. Pomagamy organizować czas i zamieniać go w niezapomniane chwile, z odrobiną szaleństwa czerpaną z jazdy po nierównym terenie. Nie zapominamy o bezpieczeństwie –kominiarka i kask są podstawowym wyposażeniem. sQUAD to najbardziej przyjazna wypożyczalnia quadów w województwie pomorskim.

CENNIK

 1 H WYNAJMU = 200 ZŁ 350ZŁ

(min. 2 h)

4ta godzina GRATIS!

REZERWACJE

W celu umówienia się na jazdę quadami prosimy o kontakt :

+ 48 574 940 291

kontakt@wynajemquadow.pl

KASK

Do jazdy niezbędny jest kask  oraz kominiarka. Jeśli nie posiadasz swojego, możesz u nas wypożyczyć zestaw (kask + higieniczna kominiarka) w cenie 20 zł / osobę. 

ADRES

ŚW. WOJCIECHA 9

83-000 PRUSZCZ GDAŃSKI

PON – ND: 9:00 – 21:00

TANKOWANIE, MYCIE

Quad jest zatankowany do pełna. Przy zwrocie Najemca uzupełnia paliwo do pełna oraz oddaje quada czystego. Stacja benzynowa oraz myjnia znajdują się zaraz obok wypożyczalni. Quady palą bardzo mało. Średnio nasi klienci tankują ok 20.00 zł za 2-godzinną jazdę quadem!

KAUCJA ZWROTNA

Kaucja zwrotna  – 500zł / quad. Kaucja pobierana jest w gotówce w chwili wynajmu i zwracana z chwilą zwrotu quada.

PŁATNOŚĆ

Płatność za całość wynajmu odbywa się gotówką na miejscu, przed rozpoczęciem wynajmu. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty.

DOKUMENTY

Kierowca musi okazać 2 dokumenty: dowód osobisty (lub paszport) i prawo jazdy.

Pasażer : dowód osobisty (lub paszport).

GODZINA PRZYBYCIA

Jeśli wynajmujesz u nas pojazdy pierwszy raz to prosimy o przybycie na miejsce na ok 25 min przed planowaną godziną wynajmu. Jest to czas potrzebny na podpisanie regulaminu, wypełnienie dokumentów oraz szkolenie z jazdy i używania quada.

Nigdy nie jeździłeś na quadzie? Bez obaw, wszystkiego Cię nauczymy.

DODATKOWE INFORMACJE

Pojazdy są przeznaczone do jazdy turystycznej, nie zawodniczej, nie wyczynowej – skoki, brodzenie w wodzie oraz błocie (woda/błoto nie może sięgać spodów podnóżków/stopni – może to skutkować uszkodzeniem pojazdu) jest zabronione.

Pełna trzeźwość obowiązkowa – w przypadku wątpliwości instruktor nie dopuści uczestnika do jazdy na quadzie.

CZY MOŻNA PRZEDŁUŻYĆ CZAS WYNAJMU?

W przypadku przedłużenia czasu jazdy na quadach jest to możliwe tylko wtedy, gdy pozwala na to następna rezerwacja. Prosimy o telefon w trakcie wynajmu.

VOUCHERY PREZENTOWE

Chcesz sprezentować komuś jazdę Qudem? Napisz do nas e-mail i zakup voucher prezentowy. Czas na jego wykorzystanie to 6 miesięcy od daty zakupu.

Media społecznościowe: